W Państwa ofercie jest napisane, że zapewniają Państwo zależnie od pakietu wejścia na 3 do 5 URL. Czy przy zakupionym pakiecie np. 50.000 UU, na każdy z URL jest kierowane 50.000 wejść?

Wejścia są kierowane na wyznaczoną domenę i w jej obrębie są realizowane, a wskazane adresy URL, są adresami priorytetowymi, na których Państwu najbardziej zależy.

Mam aktualnie 9 domen, każdy z Państwa proponowanych pakietów obsługuje 1 domenę, czy proponują Państwo pakiety obsługujące większą ilość domen?

Tak. Proponujemy pakiety indywidualne, specjalnie spersonalizowane na potrzeby klienta, dotyczy to ilości domen, ilości wejść, czasów odwiedzin, wariantyzacji dzień/noc, wejścia z dokładnie określonego miejsca na świecie i wiele innych. W celu zamówienia prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta oraz opisani dokładnie Państwa potrzeb.

Czy ruch pomoże mi w SEO, w pozycjonowaniu strony itp.?

Generalnie Google plasuje wyżej w rankingu witryny z większym ruchem wysokiej jakości. Nikt nie zna algorytmów rankingowych Google dokładnie, które regularnie są modyfikowane, więc nie możemy zagwarantować żadnych konkretnych wyników SEO. Ruch kierowany od nas nie jest głównym narzędziem pozycjonującym, nie zastąpi tradycyjnych metod pozycjonowania jak np. back linki, itp. Nasz system stanowi wspomaganie przy pozycjonowaniu, często bardzo skuteczne.

Czy działania Social Market poprawi mój ranking w Alexa?

Możemy zagwarantować poprawę w rankingu Alexa tylko wtedy, gdy Państwa strona posiada Alexa Rank Certified, tak działa alexa.com i nie można tego zmienić. Jeśli Państwa strona posiada Alexa Rank Certified oznacza to, że jest zainstalowany licznik ruchu Alexa, dlatego serwis alexa.com jest w stanie analizować cały ruch przychodzący na Państwa stronę. Bez zainstalowanego licznika Alexa, ruch nie wpływa na wyniki rankingu.

Jaki jest procent odrzuceń w Google Analytics?

Procent odrzuceń jest pomiędzy 10-30%, średnio ok.15%, może być zmieniony przy zakupie indywidualnego pakietu, w tym celu prosimy o kontakt z obsługą klienta.

Jaki jest średni czas trwania sesji w Google Analytics?

Czas wynosi od 1 do 5 min+. może być zmieniony przy zakupie indywidualnego pakietu, w tym celu prosimy o kontakt z obsługą klienta.

Skąd pochodzi ruch w Social Market?

Ruch pochodzi z wielu źródeł: sieci partnerskich, użytkowników indywidualnych, systemów monitorujących.

Czy Państwa usługa jest bezpieczna dla Google Adsense oraz dla innych systemów Pay Per Click?

Tak, system jest całkowicie bezpieczny dla reklam PPC. Unikamy klikania reklam i dlatego nie naruszamy żadnych zasad tych programów. W przypadku Adsense domyślnie nie ładujemy reklam, więc nie zobaczą Państwo żadnych wyświetleń.

Czy akceptujecie strony łamiące ramki, przekierowania, strony erotyczne?

Tak, jako nieliczni akceptujemy strony łamiące ramki IFRAME
Tak, przekierowania akceptujemy, obsługujemy w pełni bitly.com jednak nie dajemy żadnej gwarancji, że z innych serwisów odwiedziny będą skierowane w miejsce docelowe (wówczas prosimy o kontakt z obsługą klienta)
Tak, akceptujemy strony/treści erotyczne jedynie pod warunkiem umieszczenia w nich informacji w ramce o zawieraniu treści przeznaczonej tylko dla osób pełnoletnich.

Jeśli pośród powyższych informacji nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Dziękujemy.